Dekra ISO 9001
Medal Komisji Edukacji Narodowej

Akredytacja

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele!

Witamy w nowej odsłonie strony internetowej tradycyjnie serdecznym zaproszeniem do szkoleń, których bogatą ofertę tematyczną prezentujemy w niniejszym „Katalogu”.


Minął kolejny rok naszej - już ponad dwudziestodwuletniej - współpracy edukacyjnej, na którą z perspektywy lat patrzymy jak na liczne cykle spotkań wartościowych merytorycznie i bardzo przydatnych zawodowo, efektywnych, a jednocześnie inspirujących i atrakcyjnych, wywołujących pragnienie ich kontynuacji.

 

Tym chętniej pragniemy przekazać Państwu naszą ofertę, dyktowaną naszym wieloletnim doświadczeniem i rozeznaniem współczesnych tendencji w edukacji społecznej, a przede wszystkim uwzględniający liczne oczekiwania i sugestie lokalnego środowiska zawodowego i jednocześnie dostosowany do obowiązujących obostrzeń pandemicznych, zatem oferujący kształcenie w systemie zarówno stacjonarnym, jak i online.

Wysoce satysfakcjonujące jest to, iż webinaria - jako nowa formuła kształcenia online - spotkały się z Państwa bardzo przychylnym przyjęciem, umożliwiając naszą wymianę doświadczeń w czasie trudnym, gdy zwykłe reguły życia cywilizacyjnego musiały ulec czasowemu zawieszeniu. Niech nowa oferta edukacyjna stanie się dla Państwa inspiracją do dalszego doskonalenia kompetencji zawodowych i społecznych, a zdobywane doświadczenia rozsłoneczniają każdy dzień w pracy i w życiu osobistym.

O nas

Funkcjonujemy od 2001 roku.
 

  • ponad 100 tysięcy uczestników szkoleń doskonaliło swoje kompetencje zawodowe
  • ponad 10 tysięcy osób uzyskało nowe kwalifikacje zawodowe
  • we współpracy z wyższymi uczelniami zorganizowaliśmy blisko 100 kierunków studiów podyplomowych
    (m.in. z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu, Dolnośląską Szkołą Wyższą we Wrocławiu, Karkonoską Państwową Szkołą Wyższą w Jeleniej Górze, Uczelnią Nauk Społecznych w Łodzi)
  • prawie 4 tysiące beneficjentów otrzymało wsparcie dzięki realizacji projektów dofinansowanych z UE
  • realizujemy projekty unijne: szkoleniowe, inwestycyjne, badawcze, doradcze
  • organizujemy międzynarodowe wizyty studyjne i konferencje, promujące uczenie się przez całe życie
  • prowadzimy doradztwo personalne, zawodowe, prawne w zakresie zamówień publicznych, usług medycznych; doradztwo unijne, coaching dla firm i indywidualny.