Dekra ISO 9001
Medal Komisji Edukacji Narodowej

MECENAS KULTURY 2015

Z ogromną radością - i jeszcze większym wzruszeniem - śpieszymy donieść, iż Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała została uhonorowana tytułem

Mecenasa Kultury 2015 r.


Nagroda ta jest wyróżnieniem realizowanego przez Firmę programu odpowiedzialności społecznej i ukoronowaniem wieloletniej strategii wspierania licznych przedsięwzięć kulturalnych w regionie.

GWIAZDY BIZNESU 2015

17 kwietnia 2015 r. odbyła się gala finałowa  Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego „Gwiazdy Biznesu” zorganizowanego przez  Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i portal naszbiznes24.pl. Jego celem było docenienie pracy wyróżniających się przedsiębiorców, promowanie przedsiębiorczości w regionie i zwrócenie uwagi na tych, którzy stworzyli własny, dobrze prosperujący biznes. Statuetki przyznano w kategoriach - Mikro Firma, Mała Firma, Średnia Firma, Biznes Odpowiedzialny Społecznie, Samorząd Przyjazny Biznesowi, Pierwszy Biznes i Osobowość. Firma Szkoleniowo-Doradcza Anna Szywała w Świdnicy otrzymała II miejsce w kategorii Mikro Firma.

certyfikat

 

GWIAZDY_BIZNESU_2015

STATUETKA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2012

Minister Jan Lityński wręcza Prezes Firmy Annie Szywale Statuetkę Przedsiębiorczości w kategorii Profesjonalne Prowadzenie Działalności Usługowej, nadaną przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich.

ŚWIDNICKI GRYF 2011

Uroczystość wręczenia Prezes Firmy Annie Szywale statuetki "Świdnickiego Gryfa" w kategorii Wybitna osobowość.

"Gryfy" to najważniejsza nagroda gospodarcza Świdnicy. Jest symbolem sukcesu; jej Lauretami zostają osoby, które poprzez rozwijanie swej działalności wnoszą istotny wkład w rozwój Miasta Świdnica oraz rozwój województwa dolnośląskiego.